Dobré správy

 • Branislav Škripek
  Pomoc pre utečencov musí byť dobrovoľná a len v takej miere, v akej je schopná krajina reálne pomôcť a s tým, že pod našou strechou platia naše pravidlá. Ak toto nebude zachované, zarábame si na budúce problémy.
  2019-04-24
 • Patrik Daniška
  nezaškodí pripomenúť, že najdôležitejšími vychovávateľmi detí nie sú školy, ale rodičia. Dieťa nepatrí štátu! Škola preto musí rešpektovať právo rodičov na výchovu detí v súlade so svojim filozofickým a náboženským presvedčením. Hoci tento princíp je uznaný medzinárodným právom aj našimi zákonmi, prax býva niekedy iná.
  2018-09-03
 • Marek Nikolov
  Mužom sa nepáči iba jeden typ žien, ako to ženám často predstavujú stylové časopisy a médiá. Všetci muži túžia po žene z ktorej žiari dobrota a láskavosť.
  2018-07-26
 • Gjerg Kastrioti SKENDERBEU
  Je albánskym národným hrdinom. V čase tureckej okupácie nútene bojoval na strane tureckého sultána. Nechcel však bojovať a vraždiť za násilnú islamizáciu. A tak spolu s 300 odvážnymi vojakmi prešiel na stranu proti Turkom a okamžite konvertoval späť na kresťanstvo. Mnohokrát porazil niekoľkonásobne väčšiu tureckú armádu. Bol povzbudením nie len pre Albánsky ľud, ale aj pre iné krajiny, ktoré v tom čase neúspešne vzdorovali tureckej rozpínavosti, krutosti, neľudskosti a vnucovaniu Islamu.
  2018-07-11
 • Leo Jozef Suenens
  príliš veľa kresťanov, ak nie väčšina, prijíma Kristov prísľub o prebývaní Ducha v nich intelektuálne, ale neprijíma tento prísľub cez zážitok skúsenosti. Potom sa tento prísľub stáva bezvýznamný a znova a znova sa natíska otázka: Ako mám “vedieť,“ že Duch Svätý prebýva vo mne?
  2018-04-19

Video

Zaujímavá a výpovedná skúsenosť západoeurópskeho muža s hinduizmom, budhizmom, jógou, ezoterikou a okultizmom.


Príbeh bývalého teroristu, ktorý dnes spája etniká a kmene.
Stephen Lungu


Hudobníčka Lacey Sturm, bývalá speváčka kapely Flyleaf, bola presvedčenou ateistkou a mala v úmysle vziať si život... ale zrazu sa všetko zmenilo.


"A rozhnevaný pán ho vydal mučiteľom, kým nesplatí celú dlžobu. Tak aj môj nebeský Otec urobí vám, ak neodpustíte zo srdca každý svojmu bratovi." (Mt 18, 34-35)


Všetci sme súčasťou veľkého príbehu. Veľký príbeh sveta tvoria minulé a aktuálne životné príbehy jednotlivých ľudí. Portál mojpribeh.sk je zameraný na najdôležitejší moment príbehu sveta a jednotlivca a tým je osobné stretnutie človeka s Bohom.

Správa - Marek Nikolov
Ježiš uzdravoval aj 15. mája 2015

small_239828_1200x.jpg

je laikom, ktorému horí srdce túžbou, aby čím viacero ľudí zakúšalo a odpovedalo na lásku a dobrotu Ježiša Krista. Je Bohu k dispozícii na štartovanie/vystrojovanie ľudí, služieb a projektov pre rast Božieho kráľovstva. Takisto aj v prípade prebudenia v prolife hnutí a v hnutí novej evanjelizácie. S manželkou Monikou majú 3 deti.
Patrí do služobného tímu Spoločenstva dobrého pastiera. Je zakladateľom a vedúcim redaktorom www.mojpribeh.sk

Na modlitebné zhromaždenie s názvom Ježiš uzdravuje nám do piatka 15. mája 2015 prišlo 200 mailových registrácii, pričom na samotnom stretnutí bolo v UPC viac ako 700 účastníkov.

Naše očakávanie, že sa Pán Ježiš bude s ľútostivým a milosrdným srdcom skláňať ku nám zraneným a chorým sa naplnilo.

Po modlitbe služobného tímu Pán Ježiš uzdravil ruku ženy, ktorá ju predtým nevedela bez bolestí zohnúť a vystrieť. Žena chválila Pána za uzdravenie, že hýbe rukou a nič ju už nebolí.

Asi 70 ročný muž po mozgovej porážke nevedel poriadne hýbať nohou. Počas krátkej modlitby, pocítil na postihnutom mieste teplo. Začal v prítomnosti svojho syna ohýbať nohu a chodiť. Po vyzvaní drepoval v celom rozsahu pohybu a bez bolesti. Chválil Pána Ježiša spolu s nami, ktorí sme toho boli svedkami.

Mladá žena nám zaslala toto svedectvo:

"V ten večer, nevedela som, čo od toho mám očakávať, ale páčila sa mi myšlienka, že sa za moje uzdravenie budú modliť iní ľudia. V sále bolo množstvo ľudí a každý čakal na tú chvíľu. Páčilo sa mi aj keď ľudia z pódia vyzývali ľudí, aby sa postavili, ak majú danú chorobu. A tak som sa postavila aj ja, keďže tam bolo aj modlitba za napravenie vzťahov. Počas modlitby som nič zvláštne necítila, ale bolo skvelé cítiť ľudí vedľa seba a ako sú tam so mnou. Potom sa šlo na individuálne modlitby, ale bolo množstvo ľudí a málo modlitebníkov. S kamarátkou sme čakali a modlili sme sa za tú chvíľu, ale čas pokročil a nutkalo nás sadnúť si a modliť sa za ľudí. Tak sme tak urobili a pridali sa k modlitebníkom. To boli najkrajšie chvíle večera. Najprv ľudia nesmelo prichádzali a zverovali sa a potom už smelšie. Cítila som prítomnosť Boha a vieru, že všetko dobre dopadne. A to mi dodalo sily a elán do ďalších dní. Čo nastalo po tejto udalosti? Počas večera som sa modlila aj za svojho bývalého priateľa s ktorým sme sa dali dokopy a Boh v ňom robí neskutočné zázraky. Náš vzťah postúpil do inej dimenzie a Boh má v ňom pevné miesto. Ďalší vzťah, ktorý sa dal viac dokopy bol s mamou s ktorou som zažila po dlhej dobe pekné chvíle. Znamenalo to pre mňa veľa. Moja duša dostala úľavu a potom nastalo fyzické uzdravenie. Mala som ťažké ochorenie pľúc a takisto aj nezistené ochorenie v tele, ktoré mi spôsobovali ťažkosti s trávením, krvou a únavou. Lekári sa to snažili zistiť už 5 rokov, ale všetky symptómy pominuli. Vďaka Bohu."

Geoff a Gina Poulteroví vnímali slová poznania, že Pán chce uzdraviť ľudí z viacerých chorôb, ako je rakovina kože, bolesti a neohybnosti ruky, poruchy priestorového videnia oka a ďalších chorôb.

Po skončení stretnutia prišiel za mnou muž s poruchou priestorového videnia oka a povedal, že pôjde na lekárske vyšetrenie, ktoré preukáže či došlo, alebo nedošlo k uzdraveniu.

Ďaľšia žena nám po stretnutí napísala, že keď Geoff a Gina vyzývali ľudí, aby sa postavilí tí, ktorí majú bolesti chrbta z dôvodu emočných problémov, že sa nepostavila, lebo si myslela, že sa jej to netýka. Keď však prišla domov, uvedomila si s odstupom času, že bolesti chrbta sú úplne preč. Aj týmto spôsobom vzáva slávu a vďaku Pánovi Ježišovi.

Čakáme na spätnú väzbu od viacerých ľudí, kým s rôzne závažnými ochoreniami absolvujú lekárske vyšetrenia a poskytnú nám svedectvo Ježišovej milosti v ich živote.

Pán Ježiš uzdravuje kedy chce, koho chce a ako chce. Ako uzdravenie, tak aj neuzdravenie človeka, je Božím tajomstvom a plánom Jeho lásky. Dôležité však je, že On chce uzdravovať a uzdravuje aj dnes. Sme vďační, že sme mohli byť svedkami Jeho milosti a dobroty.

Eucharistický Kristus sa prechádzal medzi nami a žehnal svojou milosťou každého, vďaka obetavému kňazovi Jozefovi Pajerskému.

Služobníci z modlitebných tímov sa zdieľali, že asi 70 % účastníkov žiadalo o modlitbu nie za telesné uzdravenie, ale za iné potreby. Najmä za vnútorné uzdravenie, sebaprijatie a milosť odpustenia, za potreby rodinných príslušníkov, alebo priateľov, alebo za uzdravenie vzťahov v rodinách.

Spätná väzba od služobníkov a účastníkov modlitieb je, že zažívali počas večera a počas osobných modlitieb atmosféru nežnej Božej lásky k nim.

Tešia nás príbehy ľudí, ktorí sa po dlhých rokoch na základe modlitebnej služby rozhodli zmieriť s Pánom svätou spoveďou. Dokonca aj neveriaci ľudia sa cítili na stretnutí príjemne a povzbudene. Radosť nám robia aj príbehy tých, ktorí prišli požiadať modlitebníkov, aby sa prihovárali za milosť hlbšieho osobného života s Pánom v ich živote.

Na základe vysokej účasti a spätnej väzby od účastníkov, vnímame veľký hlad ľudí po stretnutí s Ježišom, ktorého sväté rany uzdravujú a dávajú život aj dnes.

Veríme, že Pán dá a modlitebné zhromaždenia s názvom Ježiš uzdravuje sa stanú opakovanou službou v ktorej sa Pán oslávi tým, že nás bude privádzať bližšie k Jeho láske.

Fotografie z podujatia si môžete pozrieť tu.


Späť na svedectvá | | Staň sa priateľom mojpríbeh.sk na FB a ohlasuj evanjelium