Dobré správy

 • Branislav Škripek
  Pomoc pre utečencov musí byť dobrovoľná a len v takej miere, v akej je schopná krajina reálne pomôcť a s tým, že pod našou strechou platia naše pravidlá. Ak toto nebude zachované, zarábame si na budúce problémy.
  2019-04-24
 • Patrik Daniška
  nezaškodí pripomenúť, že najdôležitejšími vychovávateľmi detí nie sú školy, ale rodičia. Dieťa nepatrí štátu! Škola preto musí rešpektovať právo rodičov na výchovu detí v súlade so svojim filozofickým a náboženským presvedčením. Hoci tento princíp je uznaný medzinárodným právom aj našimi zákonmi, prax býva niekedy iná.
  2018-09-03
 • Marek Nikolov
  Mužom sa nepáči iba jeden typ žien, ako to ženám často predstavujú stylové časopisy a médiá. Všetci muži túžia po žene z ktorej žiari dobrota a láskavosť.
  2018-07-26
 • Gjerg Kastrioti SKENDERBEU
  Je albánskym národným hrdinom. V čase tureckej okupácie nútene bojoval na strane tureckého sultána. Nechcel však bojovať a vraždiť za násilnú islamizáciu. A tak spolu s 300 odvážnymi vojakmi prešiel na stranu proti Turkom a okamžite konvertoval späť na kresťanstvo. Mnohokrát porazil niekoľkonásobne väčšiu tureckú armádu. Bol povzbudením nie len pre Albánsky ľud, ale aj pre iné krajiny, ktoré v tom čase neúspešne vzdorovali tureckej rozpínavosti, krutosti, neľudskosti a vnucovaniu Islamu.
  2018-07-11
 • Leo Jozef Suenens
  príliš veľa kresťanov, ak nie väčšina, prijíma Kristov prísľub o prebývaní Ducha v nich intelektuálne, ale neprijíma tento prísľub cez zážitok skúsenosti. Potom sa tento prísľub stáva bezvýznamný a znova a znova sa natíska otázka: Ako mám “vedieť,“ že Duch Svätý prebýva vo mne?
  2018-04-19

Video

Zaujímavá a výpovedná skúsenosť západoeurópskeho muža s hinduizmom, budhizmom, jógou, ezoterikou a okultizmom.


Príbeh bývalého teroristu, ktorý dnes spája etniká a kmene.
Stephen Lungu


Hudobníčka Lacey Sturm, bývalá speváčka kapely Flyleaf, bola presvedčenou ateistkou a mala v úmysle vziať si život... ale zrazu sa všetko zmenilo.


"A rozhnevaný pán ho vydal mučiteľom, kým nesplatí celú dlžobu. Tak aj môj nebeský Otec urobí vám, ak neodpustíte zo srdca každý svojmu bratovi." (Mt 18, 34-35)


Všetci sme súčasťou veľkého príbehu. Veľký príbeh sveta tvoria minulé a aktuálne životné príbehy jednotlivých ľudí. Portál mojpribeh.sk je zameraný na najdôležitejší moment príbehu sveta a jednotlivca a tým je osobné stretnutie človeka s Bohom.

Správa - 2% pre mojpríbeh.sk

small_2biela-300x210.jpg

2% pre mojpríbeh.sk

Milí priatelia,

už 8 rokov prinášame na evanjelizačnej stránke mojpribeh.sk inšpiratívne príbehy ľudí, ktorí zažili osobnú skúsenosť s Bohom a ktorá zmenila ich životy. Sú to príbehy, ktoré sú veľmi rozmanité a ktoré zasahujú mnohých ďalších ľudí.

Mojpribeh.sk sa stal v priebehu rokov médiom, ktorý svojim dosahom už dávno prekročil hranice Slovenska.

Príbehy zo Slovenska a aj z celého sveta sú vďaka dobrovoľníckym prekladom zo slovenského do anglického a talianskeho jazyka dostupné a čítané po celom svete.

Stránka funguje vďaka vytrvalej dobrovoľníckej činnosti a úsiliu mnohých ľudí a má stálych ako aj nových čitateľov na Slovensku a aj v zahraničí.

Dozreli sme do bodu, kedy chceme rásť v kvalite a v profesionalite.

Boli by sme radi, keby skúsení redaktori, ktorí majú výborné referencie a potenciál, posunuli evanjelizačnú stránku mojpribeh.sk, a tým aj náš spôsob ohlasovania Evanjelia, na novú úroveň.

Týchto redaktorov by sme chceli po novom za každý príbeh alebo článok primerane odmeniť.

Ak považujete našu prácu na poli ohlasovania Evanjelia za prínosnú, prosíme Vás o Vašu podporu.

Podporiť nás môžete skrze darovanie Vašich 2% z daní alebo skrze akýkoľvek finančný príspevok formou daru na účet: SK13 0200 0000 0020 5563 8457.

V poznámke platby prosíme uveďte: "Dar".

Pomohlo by nám, keby sme našli pravidelných prispievateľov, ktorí by boli ochotní mesačne prispieť na vyššie uvedený účet sumou napr. 3 € až 5€, alebo podľa vlastného uváženia a možností.

Našim zámerom je sprítomniť a osláviť Pána Ježiša v životoch ľudí.

Pomôžte nám v tom prosím a staňte sa tak našimi spolupracovníkmi v ohlasovaní Evanjelia. (3Jn 1,8)

Budeme vďační za akúkoľvek podporu.

S priateľským pozdravom

 

 

Marek Nikolov

Zakladateľ a vedúci redaktor www.mojpribeh.sk

Predseda občianskeho združenia Pastor bonus

Člen služobného tímu Spoločenstva dobrého pastiera

 

 


Späť na svedectvá | | Staň sa priateľom mojpríbeh.sk na FB a ohlasuj evanjelium