Photo - Kaka

Kaka

Potrebujem Ježiša každý deň môjho života. Ježiš mi hovorí v Biblii, že bez neho nemôžem urobiť nič. Mám dnes dar a schopnosti hrať futbal, pretože mi to dal Boh.

Photo - Ivona Škvorcová

Ivona Škvorcová

Jedna malá „gulička“, ktorú som si náhodne našla na krku, zmenila nielen moje plány, ale i život. Treba ju vyoperovať - bolo odporúčanie mojej lekárky. Vraj len bežná operácia, o nič nejde. V nemocnici som strávila tri dni a s pokojom a úplnou bezstarostnosťou som tri týždne čakala na výsledky z biopsie. Ako 22-ročnú vysokoškoláčku plnú života a energie, ma ani len nenapadlo, že by mohlo ísť o niečo vážne. 22. 2. 2006 zneli slová lekára: „Je to pozitívne“. Ani som presne nechápala, čo to znamená. Šok, ktorý otriasol celou mojou rodinou - RAKOVINA. Bola som zmätená, mala som kopec otázok a obáv.

Photo - Katarína Kuchtová

Katarína Kuchtová

Modlila som sa a prosila Pána o záchranu nášho Šimonka. Prišli sme do nemocnice a lekár mu nameral tep 300 - to je na kolaps a smrť.

Photo - Augustín Ugróczy

Augustín Ugróczy

Ahojte chlapci, mládenci, muži, mudrci, odpadlíci, vagabundi, hľadači pokladov, drakobijci, kávičkári, hudobníci, načúvači, jedným slovom UČENÍCI. Takýmto oslovením na úvod mailu zvolávam mojich chlapcov na pravidelné mesačné stretká s názvom PAJTA.

Photo - Elias Vella

Elias Vella

Keď som bol profesorom dogmatickej teológie, učil som svojich študentov, že diabol ako osoba neexistuje.

Photo - Matej Tóth

Matej Tóth

Aj keď mám krásny a šťastný život, nie vždy bolo všetko ružové a ideálne, ale ja sa riadim heslom, že všetko zlé je na niečo dobré a Pán Boh má svoj plán. Preto sa snažím nájsť vo všetkom a všetkých ľuďoch hlavne to dobré.

Photo - James Manjackal

James Manjackal

... položil ruky na moju hlavu a začal sa modliť: „Nebeský Otče, pošli teraz svojho Syna Ježiša do choroby tuberkulózy, ľadvinových kameňov a infekcie, ktorými trpí tento kňaz a úplne uzdrav jeho telo aj dušu.“ Vtedy som si pomyslel, že asi videl moju zdravotnú kartu, kde sú opísané moje zdravotné problémy!

Photo - Katarína Randová

Katarína Randová

Pred rokom mi vyšli nedobré výsledky na HPV vírus, ktorý spôsobuje rakovinu krčka maternice. Keďže to nebolo veľmi vážne, čakali sme na ďalšie stery. Ich výsledky boli opäť horšie ako predtým. A takto sa to opakovalo ešte raz. Výsledky sa zhoršili, dokonca výsledky na rakovinové bunky vyšli všetky pozitívne. Mne sa vtedy zrútil svet.

Photo - Peter Slaný

Peter Slaný

Začal som pravidelne huliť trávu. Už v trinástich som fajčil trávu denne. Chodil som do školy nahúlený. Cez prestávky som si tiež občas zahulil. V tej dobe som opovrhoval tvrdými drogami. Myslel som si, že nikdy nebudem feťák. Onedlho som vyskúšal durmán, LSD, extázu... V štrnástich som vyskúšal Piko (pervitín).

Photo - Róbert Slamka

Róbert Slamka

Viem čo je rakovina. Môj ocko zomrel na rakovinu, aj starý ocko zomrel na rakovinu a tak viem čo to znamená, keď niekto povie máš zhubný nádor! A tak som si povedal, idem zomrieť.

Photo - Mudr. Silvester Krčméry CSc.

Mudr. Silvester Krčméry CSc.

Ak teda za to, čo som robil, to jest za dobro, pravdu a Krista mám byť trestaný, vtedy nechcem ani menší trest, ale radšej väčší trest a bol by som najšťastnejší, keby som mohol za Krista i zomrieť, hoci viem, že tak veľkej milosti nie som hodný.

Photo - Jozef Červeňák

Jozef Červeňák

V novembri toho roku 2002 na Sviatok všetkých svätých som sa vracal z cintorína domov. Ako som tak kráčal, vo svojom srdci som vnímal hlas, ktorý mi hovoril: „Ona bude tvojou ženou“.

Photo - Liu Žen jing - (brat Yun)

Liu Žen jing - (brat Yun)

Podzemná Cirkev v Číne čelí krutému prenasledovaniu aj v dnešných dňoch. Yun tvrdí, že aj vďaka prebiehajúcemu vyše 30 ročnému prenasledovaniu, utrpeniu a mučeniu sú dnes veriaci čínskej podzemnej Cirkvi pripravení v moslimskom, hinduistickom a budhistickom svete obetovať svoj život za Ježiša Krista a ohlasovanie Jeho Evanjelia.

Photo - MUDr. Emília Vlčková

MUDr. Emília Vlčková

Príbeh exhomeopata: Dcére som vyliečila bronchitídu po tom, čo jej nezabrali antibiotiká. Mne po podaní homeopatika na druhý deň zmizla bradavica.

Photo - Vlado Žák

Vlado Žák

Vedel som o Bohu, ale nepoznal som Ho. Videl som Boha len ako prísneho sudcu, ku ktorému som bol viac viazaný akýmsi strachom, než čímkoľvek iným. Teraz už viem ako veľmi som sa mýlil.

Photo - Alžbeta Šimová

Alžbeta Šimová

Keď po operácii prišli výsledky a potvrdil sa karcinogénny nádor, potrebovala som ísť pred Eucharistického Krista.

Photo - Dominik Dobrovodský

Dominik Dobrovodský

Áno, kosti sú mojím životným údelom. Narodil som sa so zlomeninou a od vtedy celé detstvo rok čo rok zlomeniny pri najmenších pádoch. Veľa času som strávil v nemocniciach, poznal utrpenie na vlastnej koži, ale videl trpieť aj druhých. Na druhej strane to bola pre mňa vysoká škola života. Bola to skúsenosť, že Boh je vždy pri mne, že ma nikdy neopustí. A tak sa postoj chvály stal (a stále znovu stáva) mojím prvým vyjadrením lásky k nemu.

Photo - Nick Vujicic

Nick Vujicic

som vďačný, že som sa pred 31 rokmi narodil bez rúk a nôh. Nebudem predstierať, že môj život je jednoduchý, ale skrze lásku mojich milovaných rodičov a viery v Boha som prekonal moje nešťastie a môj život je teraz naplnený radosťou a zmyslom.

Photo - Viera Prokopcová

Viera Prokopcová

Ak žehnáme Izraelu, požehnanie prichádza na nás samotných (Gn 12,3): „Požehnám tých, čo budú teba žehnať a zavrhnem tých, čo budú teba preklínať.“ Ak je v našom srdci alebo v rodine, u predkov prítomný antisemitizmus, alebo máme predsudky voči Židom, robili sme si vtipy na adresu Židov alebo Izraela, dopustili sme sa neprávosti voči Židom, ukrivdili sme, boli sme ľahostajní voči povolaniu židovského národa, atď ..., bránime požehnaniu, ktoré je nám prisľúbené v Gn 12.

Photo - Jozef Demjan

Jozef Demjan

V detstve ma sexuálne zneužil starší chalan, prešiel som chudobou, okultizmom, depresiami, sexuálnymi partnermi toho istého pohlavia, či pokusmi o samovraždu. Svetlo do môjho života vniesla viera v Ježiša Krista.

Photo - Marek Nikolov

Marek Nikolov

Cieľom modlitbových zhromaždení s názvom „Ježiš uzdravuje“ (najbližšie v sobotu 14. októbra 2017) je zažiť, že Boh je láska. Láska, ktorá sa chce dávať a zjavovať svoje milosrdenstvo aj skrze uzdravenia, znamenia, divy a zázraky.

Photo - Katarína Kolčárová

Katarína Kolčárová

Začala som vnímať anjelov, ale neskôr aj duchov. Čo bolo strašné. Začala som pociťovať strach a aj depresiu som dostala. Bola som zmätená, nechápala som ako je to možné, že mi to ubližuje. Veď v tom predsa nemôže byť nič zlé. Videla som svoju kamarátku, ako zvláda s ľahkosťou život a keďže to bol veľmi dobrý človek, myslela som si, že je to v poriadku.

Photo - Rick Warren

Rick Warren

Ľudia sa ma pýtajú: Čo je zmyslom života? Ja odpovedám veľmi stručne a výstižne: život je prípravou na večnosť. Boli sme stvorení pre večnosť a Boh chce, aby sme boli s Ním v nebi.

Photo - Renáta Ocilková

Renáta Ocilková

Počas chemoterapií mi však vypadol menštruačný cyklus. Keď som sa na to asi po pol roku spýtala môjho gynekológa – onkológa, s veľkými obavami, ako zareagujem, mi povedal: „To je normálne. Vy už cyklus nikdy nedostanete.“

Photo - Anton Srholec

Anton Srholec

Viera a láska k Ježišovi a k jeho veci naplnila moje celé srdce a bol som ochotný za to položiť svoj život.

Photo - Denis Blaho

Denis Blaho

Veštil som a plnilo sa to, mával som jasnovidecké obrazy krátkodobej budúcnosti, ktoré sa tiež plnili. Kresťanstvom som pohŕdal a veriacich ľudí alebo známych, ak neboli naozaj hlboko veriaci, som spochybňoval alebo dotiahol na nejaký budhistický seminár.

Photo - Bohuš Živčák

Bohuš Živčák

Napriek prenasledovaniu za komunizmu, alebo možno práve kvôli tomu, sa hľadanie Boha stalo pre mňa neustálym dobrodružstvom. Viac putovaním ako študovaním. Na strednej škole sa Boh začal približovať ešte dramatickejšie.

Photo - Veronika Barátová

Veronika Barátová

Spomienky na začiatok môjho návratu k Bohu sú pre mňa stále veľmi krásne a dôležité do dnešného dňa. Stalo sa tak počas môjho štúdia na vysokej škole, v dobách normalizačného komunizmu.

Photo - Dr. Gloria Polo

Dr. Gloria Polo

Aj mňa zasiahol blesk, vnikol do mňa cez ruku a spálil celé moje telo strašným spôsobom, zvnútra aj zvonku. Moje rebrá, brucho, podbruško, nohy aj pečeň boli zuhoľnatené. Moje ľadviny utrpeli silné popáleniny, tak isto pľúca a vaječníky.

Photo - P. Vojtech Kodet

P. Vojtech Kodet

Jádra křesťanství se začínám dotýkat v okamžiku, kdy pochopím, že Bůh je ten, který si mě zamiloval, a kdy to prožiji na vlastní kůži. Když pochopím a prožiji, že Bůh je ten, který mě hledá, a zakusím, že jsme se konečně setkali. Když pochopím a prožiji, že Bůh ke mně mluví, zaslechnu jeho hlas ve svém srdci a začnu ho poslouchat.

Photo - Oto Mádr

Oto Mádr

Tato doba není pro křesťany zvlášť příjemná, ale pro křesťany správného formátu je to velký a nádherý čas. „Jestliže mne pronásledovali, i vás budou pronásledovat.“ V takových slavných chvílích zpívá církev Pánu hrdinskou píseň lásky a věrnosti. Je to výsada a dar právě teď žít, milovat a bojovat.

Photo - Matka Tereza

Matka Tereza

Nie je dôležité to, čo robíme, ale koľko lásky do svojej činnosti vložíme. Robme malé veci s veľkou láskou.

Príbeh - Joyce Zounis
Oheň v mojich rukách

small_images.jpg

Joyce vystupuje v amerických rádiách a TV staniciach spolu s Norma McCorvey, medzinárodne známou z prípadu Roe versus Wade.

Vnútorne som prežívala pocit viny, pretože som vedela, aké je to posolstvo pravdivé. Držala som transparent s nápisom „ POTRAT ZABÍJA DETI“. Nebola som tam sama. Boli tam stovky ľudí, všetci držali transparenty.

Chcela som zapadnúť, vyzerať dobre a pokojne, ale mala som tajomstvo, ktoré som nemohla prezradiť. Druhí ľudia môžu možno pochopiť a odpustiť jeden potrat, možno dokonca dva. Odpustiť však 7 potratov, v to sa už hádam ani nedá dúfať.

Bola som si istá, že nikto z ľudí, ktorí protestovali, nikdy nečelili rozhodnutiu podstúpiť potrat. Nepochopia, že pri každom z potratov som bola presvedčená, že robím správnu vec. Ani nepochopia okolnosti, ktoré ma prakticky viedli k týmto rozhodnutiam. V ich chápaní neexistujú pozemské dôvody, ktoré by dokázali zdôvodniť usmrtenie dieťaťa v lone matky, teda v mieste, ktoré oni veria, že má byť najbezpečnejším miestom.

Alebo ako môže mať ktokoľvek z týchto ľudí túžbu počúvať a ponúkať útechu? Považovala som ich za agentov Boha, ktorí sú prísnymi sudcami ako môj otec. Teraz pod týmto transparentom som cítila to isté presvedčenie, ktoré by som očakávala od Neho. Ak by vedel, ...ak by som sa niekedy pokúšala vysvetliť si, prečo išli veci zlým smerom.

Naša rodina (5 detí) sa každé leto chodila k starým rodičom v Južnej Karolíne, kde sa stretávalo 12 bratov a sestier s veľkými rodinami. Na prvom rodinnom stretnutí som mala iba 6 rokov, keď som sa hrala s mojím o päť rokov starším bratrancom.

Utekali sme cez polia a zastavili sme vo vysokej kukurici. Obrátil sa ku mne a dotkol sa ma spôsobom, ktorý som vedela dokonca ešte v takom nízkom veku, že je nesprávny. Bola som šokovaná, že nie som schopná mu povedať aby prestal. To, čo mi urobil, je ešte aj dnes bolestivou spomienkou a stále počujem nemý výkrik z hĺbky mojej duše. Každé leto počas piatich rokov sa tá istá vec opakovala, napriek tomu, že som si dala predsavzatie, že sa ma nedotkne.

Cítila som sa zahanbená, že som sklamala Boha. Nemohla som to povedať môjmu otcovi, pretože bol vojak z povolania a pre neho bolo všetko buď čisté a správne, alebo hodné trestu. Nezažívala som Božiu lásku, alebo rozhovory s Ním, pretože som sa bála, že je ako môj otec. Bola som zahanbená a plná pocitu, že nie som hodná lásky. Keď mama a otec prišli pobozkať a objať moju sestru a potom išli za mnou, prestierala som, že spím. Obrátili sa a jemne zatvorili dvere. Ani oni a ani ja som nevedela, že klesám do pekla, nevedeli sme, ako veľmi mohlo byť to objatie dôležité.

Stále som bola kresťankou navštevujúcou nedeľnú školu. O hriechu sa nikdy v kostole nehovorilo. Ale na stredňajšej dievčenskej hodine sa o ňom hovorilo. Výsledkom bolo, že napriek tomu, že som túžila po Božej prítomnosti, cítila som sa nečistá a poškvrnená, bez nádeje, že by ma Boh mohol milovať.

V 13-tich som sa stala promiskuitnou. Mala som rada marihuanu, pretože ma oslobodzovala od bolesti z oddelenia od Boha a neschopnosti komunikovať s kýmkoľvek.

Jedinú lásku, ktorú som poznala, bol sex a bola som mu oddaným dieťaťom. Moji rodičia ma nemohli objať, ale moji známy sa mohli so mnou spojiť v jedno v intímnom styku. Na začiatku druhého ročníka strednej školy prišiel za mnou starší chlapec, ktorého som krátko predtým stretla na pláži a zobral ma do mesta. Fajčili sme marihuanu, pili sme a skončili sme v jeho hotelovej izbe.

Ochotne som sa zbavila jeho dieťaťa – nemilovanej obete na oltári zmyselnosti. Ďalšie nasledovali v rovnakom štýle: bezuzdné vášne, tehotenstvo, zničenie dieťaťa. Bolo to považované za múdrosť. Bola som predsedníčka triedy, dievča hodné nasledovania, vedúca roztlieskavačka, hodná úcty, prezidentkou Keywanette klubu, kráľovná prichádzajúca domov, kráľovná krásy strednej školy. Počas celej strednej školy som si dokonca udržala jedného priateľa. Stále tu však bola neustála neistota, žiadna oddanosť alebo trvalý zmysel, iba dôvernosť sexu, ktorý sa musel opakovať nespočetne krát.

V roku 1979 v poslednom ročníku strednej školy som podstúpila ďalší potrat. Hovorili, že sa musím „iba zbaviť nechcenej tkaniny“, aby som si ako správne dievča udržala chlapca.

Po strednej škole som intímne žila s ďalším mužom, ktorý mal rád nezodpovedný sex a nemal žiadne pochopenie pre deti, ktoré splodil. Myslela som si, že tomu mužovi dávam bezpodmienečnú lásku, pretože som dve z jeho detí dala potratiť. Náhle som si však uvedomila, že som stratila čosi vzácne. Potlačila som to však a nedovolila som si tento pocit nijako vyjadriť. Boli sme manželia a ja som zničila ďalšie dve deti v mojom lone. Bola som posadnutá tým, aby bol môj muž za každú cenu šťastný. Cudzoložstvo ukončilo náš vzťah a 4 deti nikdy nepoznali krásy tohto života.

Ďalší vzťah s nezrelým mužom a ja som porodila prvé dieťa menom Costa. Počas pôrodu nevedeli nájsť jeho otca. Počas rekonvalescencie som načúvala Bohu. Mala som skončiť tento nesprávny zneužívajúci vzťah. Moje dieťa nepotrebuje takého otca a ja nepotrebujem takého manžela. Tri mesiace potom som nakoniec poslúchla povedala: „nikdy viac“!

Ako by to nebo počulo a v ten istý deň som stretla Božieho muža, Teda Zounisa. On ma nielen miloval a potreboval, on sa do mňa zaľúbil ako malý chlapec. Začala som sa celá meniť, do môjho mŕtveho srdca začal prichádzať život. V skutočnosti som však s narodením Costu začala úprimne trúchliť nad mojimi mŕtvymi bábätkami.

Milovala som svoje bábätká tak veľmi, prvý krát čistou láskou – ďaleko väčšou akú som kedy poznala. Často som sa divila ako veľmi by som milovala tie deti, ktoré zomreli vo mne. Niekedy, keď som videla prázdnu hojdačku alebo roztrúsené hračky, rozkrájala by som si srdce. Na výročia ich smrti som počítala ich roky a predstavovala som si aké by boli, keby som ich uprednostnila pred mojimi „priateľmi“, ktorí sú teraz preč. Počas týchto chvíľ povstávala vo mne vina a zaplnila moje ticho a hodiny spánku. Nedalo mi to pokoja.

V roku 1990 v kaplnke Calvary Lauderdale, som sa ocitla v úžasnej prítomnosti Boha z môjho detstva, pravého milovníka mojej duše. Toho, na ktorého som už tak dávno zabudla. Vždy, keď pastor hovoril o potrate a nasledujúcich udalostiach, nazýval to reťazou života (Life Chain). Chcela som sa schúliť a rukami zovrieť operadlá sedadla takou silou, len aby som nevzbudila pozornosť.

Bála som sa, že niekto sa na mňa pozrie a uvidí nado mnou napísaný znak „vrahyňa“. Cítila som sa, akoby som sa topila vo vine a hanbe. Nechcela som, aby niekto vedel, dokonca ani Ted, že mám za sebou 7 potratov.

Počas tohto času mi nepriateľ šepkal: "nezáleží na tom, ako veľmi miluješ Boha, keď zomrieš, nebudeš s Ním. Budeš so mnou v pekle!“ Aj keď to bol ťažký a známy strach, rozhodla som sa nevšímať si jeho zlé rady a podieľať sa ďalej na reťazi života (Life Chain).

Poznala som pravdu slov na transparente „POTRAT ZABÍJA DETI“. S týmto ohňom v rukách som si uvedomovala prezentovanú pravdu. O mesiac neskôr som počúvala v kresťanskom rádiu reláciu moderátorky Carol Everton.

Hovorila pravdu, ktorú som počula niekoľko krát predtým, ale táto pravda zrazu vo mne ožila. Tou pravdou bol Ježiš, trpiaci, nemilosrdne bitý a visiaci 9 hodín na kríži v nevýslovnej agónii, ako zákonná náhrada za môj trest. Nemusím čeliť Božiemu hnevu alebo peklu! Láska, ktorú som si ani nevedela predstaviť, bola pri mne celý čas v nezmerateľnej miere....

a môj Otec? ...aká som bola k nemu nespravodlivá?

Toto zjavenie preniklo moje srdce. Aká nevýslovná láska! Bola som očistená nie mojím úsilím alebo niečím, čo by som urobila. On to urobil! Moje potraty neboli horšie hriechy ako Šavlove hriechy súhlasu s vraždami predtým, ako sa stal významným apoštolom. Všetko, čo som potrebovala urobiť, bolo vyznať moje hriechy a požiadať Boha o odpustenie. Sedem potratov a roky hriechu zmizli spred jeho pohľadu.

Urobila som to s veľkou vďačnosťou, ktorá žiarila z každej časti póru mojej bytosti. Vykúpala som sa v Jeho láske, bola som objatá, utešená a prikrytá závojom pokoja. Uvedomila som si potom, že ten oheň, ktorý som držala v rukách, bol ohňom Ducha Svätého, pripravujúceho ma na obnovu pre môjho Nebeského Otca, Boha môjho detstva.


Späť na svedectvá | Zdieľaj na Facebooku | Staň sa priateľom mojpríbeh.sk na FB a ohlasuj evanjelium

Dobré správy

 • Patrik Daniška
  Chlap má byť chlap! Má hrať férovo vo futbale aj v živote. Ak je v náročnej situácii, má zabrať a neutiecť ako zbabelec. Hľadáme preto partie chalanov/mužov, ktorí hrávajú futbal, a mali by záujem spojiť futbal s pro-life osvetou. Ak sa Vás to týka, toto je výzva do akcie!
  2017-11-09
 • Ľuboš Štofko
  „Istý človek zostupoval z Jeruzalema do Jericha a padol do rúk zbojníkov. Tí ho ozbíjali, doráňali, nechali ho polomŕtveho a odišli. Náhodou šiel tou cestou istý kňaz, a keď ho uvidel, obišiel ho. Takisto aj levita: keď prišiel na to miesto a uvidel ho, išiel ďalej. No prišiel k nemu istý cestujúci Samaritán, a keď ho uvidel, bolo mu ho ľúto. Pristúpil k nemu, nalial mu na rany oleja a vína a obviazal mu ich; vyložil ho na svoje dobytča, zaviezol ho do hostinca a staral sa oň. Na druhý deň vyňal dva denáre, dal ich hostinskému a povedal: »Staraj sa oň, a ak vynaložíš viac, ja ti to zaplatím, keď sa budem vracať.« Čo myslíš, ktorý z tých troch bol blížnym tomu, čo padol do rúk zbojníkov?“ On odpovedal: „Ten, čo mu preukázal milosrdenstvo.“ A Ježiš mu povedal: „Choď a rob aj ty podobne!“ (Lk 10,25-37)
  2017-10-26
 • Ľuboš Štofko
  Všimli sme si, že aj Ježiš očakáva našu osobnú lásku k Nemu? Alebo pre našu predstavu o nezištnosti Jeho lásky máme sklon túto potrebu opomínať a sústrediť sa na to, že Bohu postačí, ak sa budeme snažiť odpúšťať blížnym a dávať almužny. Veď Ježiš je v každom z nich a láska voči ním je prejavom lásky voči Nemu!
  2017-10-17
 • Milada Passerini
  Pomáhame v prvom rade konkrétnym osobám ako osamelým matkám s dieťaťom, vdovám s deťmi, mnohopočetným rodinám, týranám ženám, detským domovom, ľuďom v krízových centrách, v azylových domoch i v zariadeniach napr. pre psychicky či fyzicky chorých a napokon v centrách pre ľudí bez domova.
  2017-10-06
 • Ľuboš Štofko
  Napriek tomu, že ide o takmer najbežnejšiu modlitbu v repertoári mojich a azda aj vašich modlitieb, Otčenášu som rozumel veľmi málo. S výnimkou úvodu - oslovenia: „Otče náš, ktorý si na nebesiach,“ sa mi ostatné formulácie prosieb javili štylisticky dosť nelogické a nedávali mi jasný zmysel.
  2017-10-04

Video

Zaujímavá a výpovedná skúsenosť západoeurópskeho muža s hinduizmom, budhizmom, jógou, ezoterikou a okultizmom.


Príbeh bývalého teroristu, ktorý dnes spája etniká a kmene.
Stephen Lungu


Hudobníčka Lacey Sturm, bývalá speváčka kapely Flyleaf, bola presvedčenou ateistkou a mala v úmysle vziať si život... ale zrazu sa všetko zmenilo.


"A rozhnevaný pán ho vydal mučiteľom, kým nesplatí celú dlžobu. Tak aj môj nebeský Otec urobí vám, ak neodpustíte zo srdca každý svojmu bratovi." (Mt 18, 34-35)


Všetci sme súčasťou veľkého príbehu. Veľký príbeh sveta tvoria minulé a aktuálne životné príbehy jednotlivých ľudí. Portál mojpribeh.sk je zameraný na najdôležitejší moment príbehu sveta a jednotlivca a tým je osobné stretnutie človeka s Bohom.