Photo - Kaka

Kaka

Potrebujem Ježiša každý deň môjho života. Ježiš mi hovorí v Biblii, že bez neho nemôžem urobiť nič. Mám dnes dar a schopnosti hrať futbal, pretože mi to dal Boh.

Photo - Ivona Škvorcová

Ivona Škvorcová

Jedna malá „gulička“, ktorú som si náhodne našla na krku, zmenila nielen moje plány, ale i život. Treba ju vyoperovať - bolo odporúčanie mojej lekárky. Vraj len bežná operácia, o nič nejde. V nemocnici som strávila tri dni a s pokojom a úplnou bezstarostnosťou som tri týždne čakala na výsledky z biopsie. Ako 22-ročnú vysokoškoláčku plnú života a energie, ma ani len nenapadlo, že by mohlo ísť o niečo vážne. 22. 2. 2006 zneli slová lekára: „Je to pozitívne“. Ani som presne nechápala, čo to znamená. Šok, ktorý otriasol celou mojou rodinou - RAKOVINA. Bola som zmätená, mala som kopec otázok a obáv.

Photo - Katarína Kuchtová

Katarína Kuchtová

Modlila som sa a prosila Pána o záchranu nášho Šimonka. Prišli sme do nemocnice a lekár mu nameral tep 300 - to je na kolaps a smrť.

Photo - Augustín Ugróczy

Augustín Ugróczy

Ahojte chlapci, mládenci, muži, mudrci, odpadlíci, vagabundi, hľadači pokladov, drakobijci, kávičkári, hudobníci, načúvači, jedným slovom UČENÍCI. Takýmto oslovením na úvod mailu zvolávam mojich chlapcov na pravidelné mesačné stretká s názvom PAJTA.

Photo - Elias Vella

Elias Vella

Keď som bol profesorom dogmatickej teológie, učil som svojich študentov, že diabol ako osoba neexistuje.

Photo - Matej Tóth

Matej Tóth

Aj keď mám krásny a šťastný život, nie vždy bolo všetko ružové a ideálne, ale ja sa riadim heslom, že všetko zlé je na niečo dobré a Pán Boh má svoj plán. Preto sa snažím nájsť vo všetkom a všetkých ľuďoch hlavne to dobré.

Photo - James Manjackal

James Manjackal

... položil ruky na moju hlavu a začal sa modliť: „Nebeský Otče, pošli teraz svojho Syna Ježiša do choroby tuberkulózy, ľadvinových kameňov a infekcie, ktorými trpí tento kňaz a úplne uzdrav jeho telo aj dušu.“ Vtedy som si pomyslel, že asi videl moju zdravotnú kartu, kde sú opísané moje zdravotné problémy!

Photo - Katarína Randová

Katarína Randová

Pred rokom mi vyšli nedobré výsledky na HPV vírus, ktorý spôsobuje rakovinu krčka maternice. Keďže to nebolo veľmi vážne, čakali sme na ďalšie stery. Ich výsledky boli opäť horšie ako predtým. A takto sa to opakovalo ešte raz. Výsledky sa zhoršili, dokonca výsledky na rakovinové bunky vyšli všetky pozitívne. Mne sa vtedy zrútil svet.

Photo - Peter Slaný

Peter Slaný

Začal som pravidelne huliť trávu. Už v trinástich som fajčil trávu denne. Chodil som do školy nahúlený. Cez prestávky som si tiež občas zahulil. V tej dobe som opovrhoval tvrdými drogami. Myslel som si, že nikdy nebudem feťák. Onedlho som vyskúšal durmán, LSD, extázu... V štrnástich som vyskúšal Piko (pervitín).

Photo - Róbert Slamka

Róbert Slamka

Viem čo je rakovina. Môj ocko zomrel na rakovinu, aj starý ocko zomrel na rakovinu a tak viem čo to znamená, keď niekto povie máš zhubný nádor! A tak som si povedal, idem zomrieť.

Photo - Mudr. Silvester Krčméry CSc.

Mudr. Silvester Krčméry CSc.

Ak teda za to, čo som robil, to jest za dobro, pravdu a Krista mám byť trestaný, vtedy nechcem ani menší trest, ale radšej väčší trest a bol by som najšťastnejší, keby som mohol za Krista i zomrieť, hoci viem, že tak veľkej milosti nie som hodný.

Photo - Jozef Červeňák

Jozef Červeňák

V novembri toho roku 2002 na Sviatok všetkých svätých som sa vracal z cintorína domov. Ako som tak kráčal, vo svojom srdci som vnímal hlas, ktorý mi hovoril: „Ona bude tvojou ženou“.

Photo - Liu Žen jing - (brat Yun)

Liu Žen jing - (brat Yun)

Podzemná Cirkev v Číne čelí krutému prenasledovaniu aj v dnešných dňoch. Yun tvrdí, že aj vďaka prebiehajúcemu vyše 30 ročnému prenasledovaniu, utrpeniu a mučeniu sú dnes veriaci čínskej podzemnej Cirkvi pripravení v moslimskom, hinduistickom a budhistickom svete obetovať svoj život za Ježiša Krista a ohlasovanie Jeho Evanjelia.

Photo - MUDr. Emília Vlčková

MUDr. Emília Vlčková

Príbeh exhomeopata: Dcére som vyliečila bronchitídu po tom, čo jej nezabrali antibiotiká. Mne po podaní homeopatika na druhý deň zmizla bradavica.

Photo - Vlado Žák

Vlado Žák

Vedel som o Bohu, ale nepoznal som Ho. Videl som Boha len ako prísneho sudcu, ku ktorému som bol viac viazaný akýmsi strachom, než čímkoľvek iným. Teraz už viem ako veľmi som sa mýlil.

Photo - Alžbeta Šimová

Alžbeta Šimová

Keď po operácii prišli výsledky a potvrdil sa karcinogénny nádor, potrebovala som ísť pred Eucharistického Krista.

Photo - Dominik Dobrovodský

Dominik Dobrovodský

Áno, kosti sú mojím životným údelom. Narodil som sa so zlomeninou a od vtedy celé detstvo rok čo rok zlomeniny pri najmenších pádoch. Veľa času som strávil v nemocniciach, poznal utrpenie na vlastnej koži, ale videl trpieť aj druhých. Na druhej strane to bola pre mňa vysoká škola života. Bola to skúsenosť, že Boh je vždy pri mne, že ma nikdy neopustí. A tak sa postoj chvály stal (a stále znovu stáva) mojím prvým vyjadrením lásky k nemu.

Photo - Nick Vujicic

Nick Vujicic

som vďačný, že som sa pred 31 rokmi narodil bez rúk a nôh. Nebudem predstierať, že môj život je jednoduchý, ale skrze lásku mojich milovaných rodičov a viery v Boha som prekonal moje nešťastie a môj život je teraz naplnený radosťou a zmyslom.

Photo - Viera Prokopcová

Viera Prokopcová

Ak žehnáme Izraelu, požehnanie prichádza na nás samotných (Gn 12,3): „Požehnám tých, čo budú teba žehnať a zavrhnem tých, čo budú teba preklínať.“ Ak je v našom srdci alebo v rodine, u predkov prítomný antisemitizmus, alebo máme predsudky voči Židom, robili sme si vtipy na adresu Židov alebo Izraela, dopustili sme sa neprávosti voči Židom, ukrivdili sme, boli sme ľahostajní voči povolaniu židovského národa, atď ..., bránime požehnaniu, ktoré je nám prisľúbené v Gn 12.

Photo - Jozef Demjan

Jozef Demjan

V detstve ma sexuálne zneužil starší chalan, prešiel som chudobou, okultizmom, depresiami, sexuálnymi partnermi toho istého pohlavia, či pokusmi o samovraždu. Svetlo do môjho života vniesla viera v Ježiša Krista.

Photo - Marek Nikolov

Marek Nikolov

Cieľom modlitbových zhromaždení s názvom „Ježiš uzdravuje“ (najbližšie v sobotu 14. októbra 2017) je zažiť, že Boh je láska. Láska, ktorá sa chce dávať a zjavovať svoje milosrdenstvo aj skrze uzdravenia, znamenia, divy a zázraky.

Photo - Katarína Kolčárová

Katarína Kolčárová

Začala som vnímať anjelov, ale neskôr aj duchov. Čo bolo strašné. Začala som pociťovať strach a aj depresiu som dostala. Bola som zmätená, nechápala som ako je to možné, že mi to ubližuje. Veď v tom predsa nemôže byť nič zlé. Videla som svoju kamarátku, ako zvláda s ľahkosťou život a keďže to bol veľmi dobrý človek, myslela som si, že je to v poriadku.

Photo - Rick Warren

Rick Warren

Ľudia sa ma pýtajú: Čo je zmyslom života? Ja odpovedám veľmi stručne a výstižne: život je prípravou na večnosť. Boli sme stvorení pre večnosť a Boh chce, aby sme boli s Ním v nebi.

Photo - Renáta Ocilková

Renáta Ocilková

Počas chemoterapií mi však vypadol menštruačný cyklus. Keď som sa na to asi po pol roku spýtala môjho gynekológa – onkológa, s veľkými obavami, ako zareagujem, mi povedal: „To je normálne. Vy už cyklus nikdy nedostanete.“

Photo - Anton Srholec

Anton Srholec

Viera a láska k Ježišovi a k jeho veci naplnila moje celé srdce a bol som ochotný za to položiť svoj život.

Photo - Denis Blaho

Denis Blaho

Veštil som a plnilo sa to, mával som jasnovidecké obrazy krátkodobej budúcnosti, ktoré sa tiež plnili. Kresťanstvom som pohŕdal a veriacich ľudí alebo známych, ak neboli naozaj hlboko veriaci, som spochybňoval alebo dotiahol na nejaký budhistický seminár.

Photo - Bohuš Živčák

Bohuš Živčák

Napriek prenasledovaniu za komunizmu, alebo možno práve kvôli tomu, sa hľadanie Boha stalo pre mňa neustálym dobrodružstvom. Viac putovaním ako študovaním. Na strednej škole sa Boh začal približovať ešte dramatickejšie.

Photo - Veronika Barátová

Veronika Barátová

Spomienky na začiatok môjho návratu k Bohu sú pre mňa stále veľmi krásne a dôležité do dnešného dňa. Stalo sa tak počas môjho štúdia na vysokej škole, v dobách normalizačného komunizmu.

Photo - Dr. Gloria Polo

Dr. Gloria Polo

Aj mňa zasiahol blesk, vnikol do mňa cez ruku a spálil celé moje telo strašným spôsobom, zvnútra aj zvonku. Moje rebrá, brucho, podbruško, nohy aj pečeň boli zuhoľnatené. Moje ľadviny utrpeli silné popáleniny, tak isto pľúca a vaječníky.

Photo - P. Vojtech Kodet

P. Vojtech Kodet

Jádra křesťanství se začínám dotýkat v okamžiku, kdy pochopím, že Bůh je ten, který si mě zamiloval, a kdy to prožiji na vlastní kůži. Když pochopím a prožiji, že Bůh je ten, který mě hledá, a zakusím, že jsme se konečně setkali. Když pochopím a prožiji, že Bůh ke mně mluví, zaslechnu jeho hlas ve svém srdci a začnu ho poslouchat.

Photo - Oto Mádr

Oto Mádr

Tato doba není pro křesťany zvlášť příjemná, ale pro křesťany správného formátu je to velký a nádherý čas. „Jestliže mne pronásledovali, i vás budou pronásledovat.“ V takových slavných chvílích zpívá církev Pánu hrdinskou píseň lásky a věrnosti. Je to výsada a dar právě teď žít, milovat a bojovat.

Photo - Matka Tereza

Matka Tereza

Nie je dôležité to, čo robíme, ale koľko lásky do svojej činnosti vložíme. Robme malé veci s veľkou láskou.

Príbeh - Andrea Bizíková
Pane nech sa mi o tom sníva

small_Bizikova.jpg

Je členom spoločenstva Nový Jeruzalem

Žila som život, aký žije drvivá väčšina mladých ľudí. Mala som 8-ročný vzťah a už rok sme spolu bývali v spoločnej domácnosti. Boli sme síce zasnúbení, ale k svadbe sa stále neschyľovalo. Vôbec nám neprekážalo, že žijeme v hriechu, bolo to úplne „normálne“. My aj naše rodiny sme boli tradiční kresťania – raz za čas do kostola a občas na svätú spoveď, mala som spravené všetky sviatosti. O osobnom vzťahu s Ježišom mi dovtedy nikto nehovoril. Ja ešte pochádzam z rozvedenej rodiny, môj otec bol alkoholik a v detstve sme s bratom často boli svedkami domáceho násilia.

Žili sme neviazaným spôsobom života so všetkým, čo k tomu patrí a oddávali sa bujarej zábave s partiou každý víkend. Všetko sme mali na dosah, všetko bolo dovolené a mysleli sme si, ako je nám dobre a akí sme slobodní. Ja som párkrát nazrela aj do sveta okultizmu a špiritizmu, nevidela som na tom nič zlé.

Po čase sa ten vzťah začal rozpadávať, lebo do neho vošli veci, ktoré do žiadneho vzťahu nepatria. Bolo to obdobie, kedy sa podo mnou začala triasť zem, ktorá bola dovtedy taká pevná a začala som cítiť hlboké prázdno. Už mi nestačili tie piatkové prostriedky na uvoľnenie a cítila som sa čoraz horšie. Ocitla som sa vo fáze, kedy som naozaj nevedela kadiaľ ísť, nič mi nebolo dobré, všetko bolo také prázdne, nezmyselné a fádne. Veľmi silno som si uvedomovala pocit životného stroskotania a ja som nemala už na čom ďalej stavať. Vo svojom podvedomí som začala túžiť po nejakom dobre, po dobrých veciach, potrebovala som nájsť pokoj a urobiť poriadok vo svojom chaotickom živote.

V tom čase, v septembri 2010 začínal u bratov kapucínov prvý kurz Alfa, ktorý viedol Rišo Vašečka a br. Ondrej Tarana a na ktorý som bola pozvaná. Dúfala som, že tam nájdem nejaké odpovede, tak som teda šla. Hneď Rišove slová z evanjelia: Ja som Cesta, Pravda a Život (Jn, 14,6) ma ubezpečili, že som na správnom mieste.

Tak som sa vtedy dostala prvýkrát aj na spoveď u kapucínov. Ocitla som sa u br. Leopolda Nemčeka, ktorý mi hoci ma vtedy vôbec nepoznal, dal jasne najavo, čo mám robiť, a síce ukončiť vzťah. Dal mi chrobáka do hlavy a ja som sa začala báť, lebo som vedela, že by som to nikdy nedokázala. Môj priateľ bol pre mňa všetkým a ja som na ňom doslova visela. Bez neho som nevedela fungovať, tak som samozrejme neposlúchla. Po krátkom čase som sa absolútne neplánovane a zhodou rôznych okolností u br. Leopolda ocitla znova a zas mi povedal to isté. Ako učebnicovému cholerikovi mi to vtedy vôbec nebolo po chuti, keďže som bola zvyknutá mať veci pod kontrolou a robiť si všetko po svojom.

V ten deň som prišla domov a pri modlitbe som viacmenej z trucu povedala: Pane, tak ak to naozaj chceš, nech sa mi o tom dnes v noci sníva, lebo som neverila, že by sa to mohlo stať a potom som na to aj zabudla. V noci som sa však na ten sen zobudila.

Dostala som strach, lebo som vedela, čo musím urobiť, ale vôbec som si neverila. Priateľ sa nechcel ženiť a hlavne nechcel poznať Boha. Ja som však už hlavne vplyvom učenia na kurze Alfa začala smerovať niekam inam a vedela som, že sa musím rozhodnúť medzi ním a Bohom, lebo tá túžba poznať Ježiša, o ktorom tam stále hovorili, čoraz viac silnela. Nemohla som na Neho prestať myslieť.

Môj strach vystriedal hnev a i keď som si absolútne neverila, rozhodla som sa proti vlastnému rozumu uveriť Bohu, veď „čo ak je to všetko pravda“, ako tiež vtedy odznelo na kurze Alfa. Zostala som teda sama, bola som divná pre svoje okolie, mala som obavy o svoju budúcnosť, o to, či sa ešte niekedy vydám a ako utiahnem platiť vysoký nájom, lebo domov som sa vrátiť nechcela. Všetko bolo iné, nemala som v rukách nič, iba chatrnú vieru v Boha ako Otca. Keďže som nemala takmer žiadny vzťah so svojim pozemským otcom pre to, aký bol, veľmi ťažko som sa učila dôverovať tomu Nebeskému. Bol to pre mňa doslova krok do neznáma, z istoty do neistoty.

Boh ma tým obdobím však previedol naozaj brilantne. Vôbec som sa do seba neutiahla a naraz som pre svoje okolie bola divná pre to, že sa po rozpade 8-ročného vzťahu teším zo života a nemám strach. Cítila som zvláštny pokoj.

Boh konal a veľmi citlivo sa staral o všetko, čo súviselo s mojím rozhodnutím pre ukončenie vzťahu a to spustilo moje reálne obrátenie. Dnes viem, že to rozhodnutie som musela spraviť ja sama a nie On, ako som sa vtedy nazdávala. On sa postaral o ostatné a uisťoval ma v tom, že som sa rozhodla správne. Veľkým povzbudením pre mňa napríklad bolo, keď krátko po rozchode prišiel za mnou br. Tadeáš Chrvala a podal mi list, ktorý napísala jeho rodina pre mňa, keď sa za mňa modlila a na ktorom, okrem iného, stálo: Učiteľ je tu a volá ťa (Jn, 11,28).

No musím povedať, že môj ďalší život ani zďaleka nepripomínal prechádzku ružovou záhradou, ako som si vtedy zase myslela, že taký bude. Boh postupne búral všetky mýty a falošné predstavy, ktoré som o Ňom mala a búra ich dodnes.

Naraz som si musela uvedomiť, že už nič nemám pod svojou kontrolou, na čom som dovtedy bola taká zvyknutá a musela som prijať svoju vlastnú ohraničenosť. Bol to ťažký boj a neľahká cesta vlastného sebazapierania, po ktorej kráčam stále. Boh spôsobom, o akom som nemala ani tušenia, začal meniť spôsob môjho myslenia, čo sa následne muselo začať prejavovať aj navonok a tak som zas bola divná pre svoje okolie a dennodenne, ako ešte aj dnes, som bola konfrontovaná so svojou minulosťou.

Boh sa však staral ďalej. Síce bolestne zbúral chrám môjho života, postupne však začal stavať nový. Po 12 rokoch tuhého fajčenia som s tým s Jeho pomocou úplne prestala. Bez kadejakých náplastí, tabletiek a iných oblbovákov. Modlitbami, najmä br. Ľuba Vanka. Starí ľudia odišli a postupne začali prichádzať noví, úplne iní, na akých som predtým vôbec nebola zvyknutá. Kresťania, veriaci, rehoľníci, kňazi, najmä bratia kapucíni. Tieto väzby a priateľstvá si dnes po Bohu vážim nadovšetko vo svojom živote a sú pre mňa obrovským požehnaním. Sám človek nemôže rásť, ako som si kedysi zas myslela. Potrebuje spoločenstvo a ľudí, čo ho budú posúvať a ťahať ďalej. Bol to a stále je proces mojej vlastnej formácie, zmeny zmýšľania a obliekania si Krista.

Boh sa stará aj o tie moje financie, o ktoré som sa vtedy tak obávala. Naraz prišlo zvýšenie platu, takže som sa nemusela nikam sťahovať a keď som mala výdavky navyše, napr. pokazenú práčku alebo vymknuté dvere, prihodil mi ich v podobe nečakaných prémií alebo možnosti zárobku navyše. Keď sa bývalý priateľ odsťahoval, mal si so sebou zobrať aj mikrovlnku, lebo tá patrila jemu, takže som vedela, že si budem musieť kúpiť novú. Aké však bolo moje prekvapenie, keď mi jedného dňa zavolal, že vyhral v nejakej súťaži novú a tú jeho si môžem nechať. Dnes reálne neviem úplne presne povedať koľko zarábam. Tie peniaze chodia, ja platím, čo platiť mám a viac sa nestarám. Keď niečo odovzdám na Jeho veci, tak mi ich prihrá zas naspäť v inej podobe.

Nebolo to ľahké, lebo veľa vecí sa stalo za krátky čas a veľakrát to riadne bolelo. Ja som sa pre tú svoju povahu aj často búrila, keď som niečomu nerozumela a moja dôvera v Boha rástla veľmi pomaly.

Ani dnes nie je všetko ľahké a prichádzajú rôzne chvíle, niekedy tá cesta vedie aj za obzor. Ale stojí to za to, lebo ísť za Ježišom je veľké dobrodružstvo, robí z obyčajných vecí nevšedné, každý deň ma vie niečím prekvapiť a ten pokoj, ktorý dáva, nemôže dať nikto a nič na tomto svete. Svoje rozhodnutie ísť za ním som neoľutovala, aj keď som musela niečo obetovať. Ale bez toho to nejde.

Na kurze Alfa odznelo veľa svedectiev o obrátení, podobné tomuto môjmu, ale vtedy mi nenapadlo, že tie veci, o ktorých hovorili iní, môžu nastať aj v mojom živote, že ja také niečo nikdy nedokážem a nie som schopná urobiť. V tom som sa nemýlila, urobil to Boh.


Späť na svedectvá | Zdieľaj na Facebooku | Staň sa priateľom mojpríbeh.sk na FB a ohlasuj evanjelium

Dobré správy

 • Patrik Daniška
  Chlap má byť chlap! Má hrať férovo vo futbale aj v živote. Ak je v náročnej situácii, má zabrať a neutiecť ako zbabelec. Hľadáme preto partie chalanov/mužov, ktorí hrávajú futbal, a mali by záujem spojiť futbal s pro-life osvetou. Ak sa Vás to týka, toto je výzva do akcie!
  2017-11-09
 • Ľuboš Štofko
  „Istý človek zostupoval z Jeruzalema do Jericha a padol do rúk zbojníkov. Tí ho ozbíjali, doráňali, nechali ho polomŕtveho a odišli. Náhodou šiel tou cestou istý kňaz, a keď ho uvidel, obišiel ho. Takisto aj levita: keď prišiel na to miesto a uvidel ho, išiel ďalej. No prišiel k nemu istý cestujúci Samaritán, a keď ho uvidel, bolo mu ho ľúto. Pristúpil k nemu, nalial mu na rany oleja a vína a obviazal mu ich; vyložil ho na svoje dobytča, zaviezol ho do hostinca a staral sa oň. Na druhý deň vyňal dva denáre, dal ich hostinskému a povedal: »Staraj sa oň, a ak vynaložíš viac, ja ti to zaplatím, keď sa budem vracať.« Čo myslíš, ktorý z tých troch bol blížnym tomu, čo padol do rúk zbojníkov?“ On odpovedal: „Ten, čo mu preukázal milosrdenstvo.“ A Ježiš mu povedal: „Choď a rob aj ty podobne!“ (Lk 10,25-37)
  2017-10-26
 • Ľuboš Štofko
  Všimli sme si, že aj Ježiš očakáva našu osobnú lásku k Nemu? Alebo pre našu predstavu o nezištnosti Jeho lásky máme sklon túto potrebu opomínať a sústrediť sa na to, že Bohu postačí, ak sa budeme snažiť odpúšťať blížnym a dávať almužny. Veď Ježiš je v každom z nich a láska voči ním je prejavom lásky voči Nemu!
  2017-10-17
 • Milada Passerini
  Pomáhame v prvom rade konkrétnym osobám ako osamelým matkám s dieťaťom, vdovám s deťmi, mnohopočetným rodinám, týranám ženám, detským domovom, ľuďom v krízových centrách, v azylových domoch i v zariadeniach napr. pre psychicky či fyzicky chorých a napokon v centrách pre ľudí bez domova.
  2017-10-06
 • Ľuboš Štofko
  Napriek tomu, že ide o takmer najbežnejšiu modlitbu v repertoári mojich a azda aj vašich modlitieb, Otčenášu som rozumel veľmi málo. S výnimkou úvodu - oslovenia: „Otče náš, ktorý si na nebesiach,“ sa mi ostatné formulácie prosieb javili štylisticky dosť nelogické a nedávali mi jasný zmysel.
  2017-10-04

Video

Zaujímavá a výpovedná skúsenosť západoeurópskeho muža s hinduizmom, budhizmom, jógou, ezoterikou a okultizmom.


Príbeh bývalého teroristu, ktorý dnes spája etniká a kmene.
Stephen Lungu


Hudobníčka Lacey Sturm, bývalá speváčka kapely Flyleaf, bola presvedčenou ateistkou a mala v úmysle vziať si život... ale zrazu sa všetko zmenilo.


"A rozhnevaný pán ho vydal mučiteľom, kým nesplatí celú dlžobu. Tak aj môj nebeský Otec urobí vám, ak neodpustíte zo srdca každý svojmu bratovi." (Mt 18, 34-35)


Všetci sme súčasťou veľkého príbehu. Veľký príbeh sveta tvoria minulé a aktuálne životné príbehy jednotlivých ľudí. Portál mojpribeh.sk je zameraný na najdôležitejší moment príbehu sveta a jednotlivca a tým je osobné stretnutie človeka s Bohom.